HER ŞEY FIRTINA'DA (5 Gün)

06 Haziran 2020 - 10 Haziran 2020

Kişi Başı 2150 TL

Fırtına Vadisi'ni köyleri, yaylaları, yemekleri ve deresiyle yaşayabileceğiniz, yorucu olmayan bir program.
Konaklama:  Ada Bungalov, Şenyuva

 • Zorluk Derecesi Rota
  KOLAY
 • Kişi Sayısı Min / Max
  10 / 14
Paket Neleri Kapsıyor ? Ödediğiniz Ücret Neleri Kapsıyor

Pakete dahil olan hizmetler aşağıda listelenmiştr;

 • Tüm transferler
 • Konaklama
 • Öğle yemekleri
 • Seyahat sigortaları
 • Rehberlik
Pakete Dahil Olmayanlar Ödediğiniz Ücret Neleri Kapsamıyor

Pakete dahil olmayan hizmetler aşağıda listelenmiştr;

 • Uçak bileti
 • Otel extraları
 • Alışverişler
 • Müze ve ören yeri girişleri
 • Son gün öğle yemeği
 • Yemeklerdeki soft içecekler
 • Zipline ve diğer aktivitilerdeki extralar
 1. 1. Gün FIRTINA VADİSİ, SİYAMKAR TEPESİ, AYDER

  Trabzon'da havaalanında sizi karşıladıktan sonra Fırtına Vadisi'ne doğru yol alıyoruz. Vadide, öğle yemeği aldıktan sonra ilk durağımız Ayder yaylası. Ayder'de Gelintülü şelalesini gördükten sonra, merkeze doğru yürüyüp, eski evleri ziyaret edip, ardından 
  vadiyi yüksek bir seyir tepesinden izleyeceğimiz Siyamkar tepesine geçiyoruz. Burada vadiyi izleyip, Konaklar Mahallesi'ne doğru yürüyoruz. Yürüyüşün ardından, pansiyonumuza yerleşmek için transfere başlıyoruz.

 2. 2. Gün POKUT VE SAL YAYLALARI

  İkibin metre yükseklikte konumlanan Sal ve Pokut yaylalarında, Kaçkarlar’ı bir seyir terasından izleme hissine kapılacaksınız. Kaçkarlar’ın zirvesinden Altıparmaklar’a, Marsis tepesinden Gito yaylasına, açık havalarda Karadeniz’den akşamları günbatımına kadar çok ve çeşitli seyredecek rotalarımızda, bu iki yaylanın en güzel noktalarında yer alacağız. Vadinin en güzel konumlu bu iki yaylasında geçireceğiniz saatleri unutamayacağınızı garanti edebiliriz.

 3. 3. Gün ÇAT VADİSİ VE ELEVİT YAYLASI

  Bugünkü rotamız öncelikle Elevit yaylası. Elevit'te kısa bir yayla turunun ardından, Çat köprüsünün olduğu mevkiiye geçiyoruz. Burada da kısa bir molanın ardından, çay içmek için Çat'a iniyoruz. Molanın ardından, öğle yemeği için Meydan köyüne iniyoruz.
  Yemeğin ardından, sırasıyla Şimşir ormanı, Palovit şelalesi ve Zilkale'yi ziyaret edeceğiz, eğer yoğun bir durum olursa Şenköy ya da Mecmun köyüne çıkacağız.

 4. 4. Gün FIRTINA VADİSİ KÖYLERİ VE ZİPLİNE

  Fırtına Vadisi’nin artık çok az sayıda kalan patikalarından yürümek, anıt ormanların, taş döşeli yolların hikayeleriniz izinde vadinin köy yaşamına yakından tanıklık etmek için köylere doğru yola çıkıyoruz. İlk durağımız Ortan köyünü baştanbaşa dolaştıktan sonra son evden itibaren patikaya girip, Makrevis köyüne doğru yol alıyoruz. Makrevis’in Hacina bölgesindeki kemer köprü ve değirmeni, ayrıca Deliemet ve Hacal konaklarını ziyaret edip, öğle yemeği için vadiye iniyoruz.
  Yemekten sonra ise Mollaveyis ve Çinçiva köyleri arasında bir yürüyüş yapıp, Çinçiva'ya inip, zipline yapıp, Zua Kafe'de kahve molası veriyoruz.

 5. 5. Gün SÜRMENE-TRABZON

  Son günümüz; kahvaltının ardından, Çamlıhemşin'deki çeşitli duraklarda alışveriş için belirli bir zaman tanıyoruz size. Daha sonra öğle yemeği için Rize'ye Liman lokantasına, ardından da  çay fabrikası ziyareti  ve meşhur bıçak alışverişi için Sürmene'ye uğruyoruz. Beyaz ve yeşil çayı tattıktan sonra, fabrikadan alışveriş de yapabiliyorsunuz. Son olarak da Trabzon'da Fındık Ocağı'nın fındık fabrikasına uğrayıp, fındığın aşamalarını görüyoruz. Burada çikolata yapımını da görme şansınız olacak.

TUR NOTLARI
  Yanınızda yedek eşya bulundurmayı, alerjik reaksiyonunuz varsa ilaçlarınızı almayı unutmayın.
  Uçak buluşma saatleri, sabah 9.00-9.30, dönüş de 18.00'de havaalanında olacak şekilde ayarlanmalıdır.
Başlangıç Tarihi İlk Gün Bitiş Tarihi Son Gün Aktiflik Durumu Açık / Kapalı Ücret Kişi Başı  
06 Haziran 2020
10 Haziran 2020
Açık
2150 TL
13 Haziran 2020
17 Haziran 2020
Açık
2150 TL
20 Haziran 2020
24 Haziran 2020
Açık
2150 TL
04 Temmuz 2020
08 Temmuz 2020
Açık
2150 TL
11 Temmuz 2020
15 Temmuz 2020
Açık
2150 TL
18 Temmuz 2020
22 Temmuz 2020
Açık
2150 TL
25 Temmuz 2020
29 Temmuz 2020
Açık
2150 TL